Objevte Lipno

Pohled na Lipenskou přehradu vás okouzlí v zimě i v létě. Každé období v této lokalitě vám nabídne nepřeberné množství aktivit, ze kterých můžete vybírat. Nestačí vám čas na všechno, co jste si naplánovali? Nebuďte z toho smutní, rádi vás přivítáme v JBX Resort Apartments Lipno na vašich dalších cestách při objevování krás Lipna a jeho okolí.

Lipno nad Vltavou

V druhé polovině 20. století se Lipno nad Vltavou proměňuje na rekreační středisko, které se stává největším na Lipenské přehradě. Je tu největší koncetrace atrakcí, pohostinských služeb a možností sportovního vyžítí. Tato lokalita je výborným výchozím bodem pro výlety za kulturou, jako zámek Český Krumlov nebo klášter ve Vyšším Brodě, a pro rodinné výlety na různé naučné stezky, kterých je v okolí velké množství.

Na co můžete narazit přímo v Lipně nad Vltavou? Bechpochyby nejvyhledávanější a nejoblíbenější je Stezka korunami stromů, kam snad zavítá každý dovolenkář z širokého okolí. Z tohoto místa se vám naskytne jedinečný výhled na Lipenskou přehradu. Mezi další populární aktrakce patří bobová dráha a nedávno otevřené Království lesa. Za chmurného počasí můžete navštívit Aquapark Lipno a v zimním počasí jsou pro vás přichystané upravené sjezdové tratě ve Skiareálu Lipno. Nechceme být až moc pyšní, ale troufáme si tvrdit, že Lipno nad Vltavou je místo téměř neomezených možností a každý si zde přijde na své. Možnosti dalších aktivit pro vás odhalujeme v sekci "Léto" a "Zima".

LÉTOZIMA