Speciální nabídka

On-line rezervace

Hosté Apartments JBX Lipno mají v ceně ubytování parkování pro 1 auto v podzemní garáži a internetové Wi-Fi připojení v apartmánech. Snídani je možné dokoupit za 180,- Kč a je podávána v restauraci vzdálené 10 m od hlavního vchodu. Každý apartmán má v lyžárně připravený vyhřívaný box až pro 4 páry bot a 4 páry lyží/snowboardů.

Za příplatek vám rádi nabídneme privátní wellness program na střeše našeho apartmánového domu - saunu s relax zónou a venkovní vířivku s nebem nad hlavou a výhledem na hladinu lipenského jezera a šumavské lesy.

Rodiny s malými dětmi si mohou u nás objednat postýlku pro své ratolesti. Malým dárkem pro vás bude Lipno card - karta plná výhod, kterou vám předáme při vašem příjezdu

Sleva 15 % při rezervaci ubytování na 2 a více nocí!

Využijte dodatečnou slevu 5 % za přímou on-line rezervaci: zadejte slevový promo kód "jbx" v prvním kroku rezervace.

Hledáte dlouhodobější pronájem? Cestujete na Lipno pravidelně, ať už služebně nebo na dovolenou? Pak právě pro Vás máme speciální nabídku věrnostních a firemních cen či dlouhodobých pronájmů. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na emailu nebo telefonu.

Možnost objednání přistýlky pro děti na určitých apartmánech typu Junior Suite. Pro více informací, prosím, kontaktujte recepci na emailu info@jbxlipno.cz nebo telefonním čísle +420 607 176 172.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..