On-line rezervace

Hosté Apartments JBX Lipno mají v ceně ubytování parkování pro 1 auto v podzemní garáži a internetové Wi-Fi připojení v apartmánech. Snídani je možné dokoupit za 180,- Kč a je podávána v restauraci vzdálené 10 m od hlavního vchodu. Každý apartmán má v lyžárně připravený vyhřívaný box až pro 4 páry bot a 4 páry lyží/snowboardů.

Za příplatek vám rádi nabídneme privátní wellness program na střeše našeho apartmánového domu - saunu s relax zónou a venkovní vířivku s nebem nad hlavou a výhledem na hladinu lipenského jezera a šumavské lesy.

Rodiny s malými dětmi si mohou u nás objednat postýlku pro své ratolesti. Malým dárkem pro vás bude Lipno card - karta plná výhod, kterou vám předáme při vašem příjezdu.

Využijte dodatečnou slevu 5 % za přímou on-line rezervaci: zadejte slevový promo kód "jbx" v prvním kroku rezervace.

Hledáte dlouhodobější pronájem? Cestujete na Lipno pravidelně, ať už služebně nebo na dovolenou? Pak právě pro Vás máme speciální nabídku věrnostních a firemních cen či dlouhodobých pronájmů. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na emailu nebo telefonu.

Možnost objednání přistýlky pro děti na určitých apartmánech a pobytů na 1 noc. Pro více informací, prosím, kontaktujte recepci na emailu info@jbxlipno.cz nebo telefonním čísle +420 607 176 172.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..