On-line rezervace

Hosté Apartments JBX Lipno si musí ke svému apartmánu rezervovat parkování pro 1 auto v podzemní garáži (vyhrazené místo a stejné po celou dobu pobytu u nás).

Pokud k nám přijedete elektrickým vozem, máme v podzemní garáži  vyhrazené parkovací stání pro dobíjení elektroaut. Služba je zpoplatněná. 

SNÍDANĚ: nejsou servírovány v našem apartmánovém domě, ale v restauraci od nás vzdálené 10 m. Jsou podávány formou bufetu od 8:00 - 10:00 (není-li s provozovatelem domluvená jiná doba). Snídaně se objednávají při rezervaci pronájmu apartmánu nebo po příjezdu k nám při check-in.

Možnost objednání přistýlky pro děti na určitých apartmánech a pobytů na 1 noc. Pro více informací, prosím, kontaktujte recepci na emailu info@jbxlipno.cz nebo telefonním čísle +420 607 176 172.

V apartmánech jsou k dispozici ručníky, osušky, čistící a úklidové prostředky. Apartmán se uklízí až po odjezdu hostů, pokud jste u nás ubytovaní delší dobu, nabídneme vám drobný úklid, výměnu ručníků a osušek a doplnění čisticích a úklidových prostředků (bez příplatku). Velký úklid je pouze za příplatek a musí být objednán předem. Pokud potřebujete další parkovací místo, je nutné si jej dopředu zamluvit. Rodiny s malými dětmi si mohou u nás objednat postýlku pro své ratolesti (služba je zpoplatněná). 

Apartmánový dům má k dispozici velkou kolárnu pro bezpečné uložení vašich kol i elektrokol. Hosté si mohou u nás zapůjčit segway (2x) a paddleboard (2x).

Na sluneční terase je v letním období (a při příznivém počasí) k dispozici bazén, lehátka a slunečníky. Terasa je otevřená od 09:00 do 20:00 hod. V zimním období jsou v lyžárně připravené vyhřívané box až pro 4 páry bot a 4 páry lyží/snowboardů. Vstup na terasu je zpoplatněný.

Rádi vám nabídneme privátní wellness program na střeše našeho apartmánového domu - saunu s relax zónou (max 6 osob) a venkovní vířivku (max 4 osoby) s nebem nad hlavou a výhledem na hladinu lipenského jezera a šumavské lesy. Wellnes je zpoplatněný.

Hledáte dlouhodobější pronájem? Cestujete na Lipno pravidelně, ať už služebně nebo na dovolenou? Pak právě pro Vás máme speciální nabídku věrnostních a firemních cen či dlouhodobých pronájmů. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na emailu nebo telefonu.