Ubytování Lipno nad Vltavou

JBX Resort Apartments Lipno

Každý si občas zaslouží výjimečný únik od každodenního shonu. A co kdybychom vám řekli, že na Lipně existuje místo, kde se spojuje dokonalý komfort s dechberoucím výhledem na okolní přírodu a na přehradu Lipno? Ubytování v JBX Resort Apartments je to pravé místo pro ty, kteří hledají exkluzivní zážitek v krásné šumavské přírodě.

  • CHECK-IN: od 16:00 
  • CHECK-OUT: do 10:30
  • BRZKÝ CHECK-IN (EARLY CHECK-IN): za poplatek (apartmán připraven nejdříve od 13,00 a závisí na aktuální dostupnosti apartmánů / další nájezdy atd). Žádost musí být vždy potvrzena rezervačním oddělení a zaplaceno předem.
  • Snídaně je možné zajistit v partnerské restauraci Gemelli, hned v protější budově za poplatek.

Ubytování na Lipně se vším komfortem

Chcete si užít dovolenou se vším komfortem? Pak je pro vás ubytování na Lipně v Apartments JBX to pravé. Luxusní apartmány vás nadchnou svou prostorností a moderním vybavením. K dispozici je plně vybavená kuchyňská linka, která je spojena s obývacím pokojem s TV, nechybí vlastní sociální zařízení se dvěma toaletami a posezení na vlastní terase orientované na jiho-západ a 2 stavebně oddělené ložnice.

Po celou dobu ubytování je vám k dispozici bezplatné internetové Wi-fi připojení a k dispozici je parkování v podzemních garážích domu.

Sauna v JBX Resort Apartments Lipno Wellness vířivka na střeše JBX Resort Apartments Lipno v Lipně nad Vlatvou s výhledem na Lipno

Ubytování s bazénem na střeše

Jednou z největších předností ubytování v JBX Resort Apartments Lipno je sluneční terasa s bazénem, která se nachází na střeše hotelu. Terasa je unikátním místem našeho hotelu, kde si můžete spokojeně relaxovat na lehátkách a užívat si krásného výhledu na Lipenskou přehradu a Šumavu. Večerní západy slunce jsou zde bezkonkurenční. Využívání služby na terase - bazén se slanou vodou je zpoplatněno dle našeho ceníku (bazén  je otevřený od 1.6. - 30.9.). Pokud hledáte ubytování s bazénem, tak si naší sluneční terasu určitě zamilujete.

Bazén na střeše v ubytování od JBX Resort Apartments Lipno

Ubytování u vody v centru Lipna nad Vltavou

Náš hotel je také ideální pro každého, kdo hledá ubytování u vody. Díky poloze v centru Lipna nad Vltavou máte z našeho hotelu nejrůznější aktivity co by kamenem dohodil a za pouhých 5 minut pěšky jste u vody. Pláže pro milovníky sluníčka a vodních radovánek, cyklostezky pro nadšené cyklisty a turistické trasy pro ty, kdo touží po horském dobrodružství. Lyžařský areál, půjčovny kol, in-line bruslí, koloběžek, paddleboardů, šlapadel, jachet a mnoho dalších zařízení jsou doslova kousek od vašeho ubytování. Lipno nad Vltavou je také skvělý výchozí bod pro objevování okolí. Nedaleko nejdete hned několik zajímavých míst, jako je například Čertova stěna, Volary, Boubínský prales nebo Vyšší Brod.