Zimní prázdniny - přijeďte k nám

Odměňte vaše ratolesti za vysvědčení pobytem v našich opravdu velkých apartmánech, které jsou vzdálené od lipenských sjezdovek 300 metrů (P2 pod Slupečnou), do rodinného lyžařského centra Sternstein 20 min autem a na Hochficht je to od nás 45 min. Velká sauna na střeše až pro 6 osob vás skvěle zahřeje po návratu z lyží nebo běžkování, odměnou pro celou vaši rodinu může být koupání pod hvězdnou oblohou v naší nové kulaté vířivé vaně bez zastřešení, ze které je fantastický výhled na jezero a okolí.

Cestujete jenom ve 2? I vám se u nás bude moc líbit? Máme v nabídce i masáže, které jsou připravované přímo v našem apartmánovém domě.

Nejhezčí výhledy na západ slunce je z našeho posledního patra, kde máme 4 apartmány. Ty obsazujeme jako první protože je o ně největší zájem, tak jestli si chcete užít malebných výhledů od samotného ráno až do setmění, tak si nezapomeňte poslat objednávku ubytování včas.

U přímé rezervace přes naše rezervační oddělení - info@jbxlipno.cz vám garantujeme nejnižší cenu a také vrácení zaplacené zálohy v případě nemoci nebo karantény.