Zimní prázdniny začínají - přijeďte k nám

Odměňte vaše ratolesti za vysvědčení pobytem v našich opravdu velkých apartmánech, které jsou vzdálené od lipenských sjezdovek 500 metrů (P2 pod Slupečnou), do rodinného lyžařského centra Sternstein 20 min autem a na Hochficht je to od nás 45 min. Velká sauna na střeše až pro 6 hostů vás skvěle zahřeje po návratu z lyží nebo běžkování, odměnou pro celou vaši rodinu může být koupání pod hvězdnou oblohou v naší nové kulaté vířivé vaně bez zastřešení, ze které je fantastický výhled na jezero a okolí.

Cestujete jenom ve dvou a zdají se vám naše apartmány moc velké? Podívejte se na nabídku našeho nového projektu JBX RESORT AVENUE LIPNO, které jsou o 300 m výše (do kopce). Zde máme na výběr klasické hotelové dvoulůžkové pokoje nebo moc útulné Studia Premium 45m2 s jednou stavebně oddělenou ložnicí a plně vybavenou kuchyní.

Nejhezčí výhledy na západ slunce je z našeho posledního patra, kde máme 4 apartmány. Ty obsazujeme jako první protože je o ně největší zájem, tak jestli si chcete užít malebných výhledů od samotného ráno až do setmění, tak si nezapomeňte poslat objednávku ubytování včas. Do těchto apartmánů jsme instalovali malé infrasauny pro 1-2 současně relaxující hosty. Infrasauny jsou vám plně k dispozici.

U přímé rezervace přes naše rezervační oddělení - rezervace@jbxresort.cz vám garantujeme nejnižší cenu a pokud k nám nebudete moci kvůli nemoci dorazit, obdržíte od nás dárkový voucher s platností 12 měsíců od vystavení. U nás neplatíte žádné storno poplatky když onemocníte!