Firemní akce Lipno

Moderní konferenční místnost s kapacitou 30 míst v Apartments JBX v Lipně nad Vltavou je ideálním místem pro váš meeting, školení, workshop, teambuilding či jinou firemní akci. Luxusní apartmány vám nabídnou nadstandardní ubytování v oblíbené destinaci Lipenska pro všechny účastníky. V JBX je samozřejmostí pro úspěšný event také zajištění coffee breaku či rautu a organizace doplňkových aktivit. Celou akci můžete zakončit stylově na sluneční terase s lahodným drinkem v ruce při pohledu na západ slunce nad Lipenskou přehradou.

Akce na míru v Lipně nad Vltavou

Potřebujete reprezentativní prostor, ve kterém byste mohli udělat dojem na svého obchodního partnera nebo chcete náležitě odměnit své výjimečné zaměstnance či povzbudit a motivovat celý pracovní tým? V Apartments JBX připravíme na míru vašim představám firemní akci, na kterou budete s radostí vzpomínat. V moderně zařízené a plně vybavené konferenční místnosti budete mít vše potřebné, dostatek soukromí a komplexní servis. Přímo na JBX budete moci využít také sluneční terasu s nabídkou wellness služeb a příjemným posezením s výhledem na okolní krajinu. 

Originální doprovodné aktivity

Díky unikátní spolupráci s resortem Svachovka, jen pár minut od Českého Krumlova, nabízíme k vaší firemní akci výjimečný doprovodný program. Prohlídka pivovaru, destilérky, čokoládovny nebo golfový zážitek na originálním jihočeském hřišti Golf Club Český Krumlov jen tak jinde nenajdete. Milovníky sportu všeho druhu jistě zaujme i nabídka aktivit na Lipenské přehradě a v blízkém okolí. Stačí nám říct vaše přání a můžete ho považovat za splněné.

V případě zájmu o uspořádání vaší akce v Apartments JBX nám stačí napsat na email info@jbxlipno.cz a o realizaci se již postaráme za vás.