On-line rezervace

V ceně ubytování v JBX Resort Apartments Lipno je zahrnuto 1 parkovací místo pro auto v podzemní garáži (pokud k nám přijedete elektrickým vozem, máme v podzemní garáži vyhrazené parkovací stání pro dobíjení elektroaut, služba je zpoplatněná) a Wi-fi připojení.

Využijte též naší sluneční terasy umístěné na střeše budovy! Na terase se nachází bazén, výřivka a příjemná lehátka a křesla s výhledem na přehradu Lipno a okolní přírodu. Služba je zpoplatněná a musí být rezervovaná předem.

Kolárna přístupná v teplých měsících se nachází v podzemní garáži.  V zimním období jsou v lyžárně připravené vyhřívané box až pro 4 páry bot a 4 páry lyží/snowboardů.  

SNÍDANĚ: nejsou servírovány v našem apartmánovém domě, ale v restauraci od nás vzdálené 10 - 300 m. Jsou podávány formou bufetu od 8:00 - 10:00 (není-li s provozovatelem domluvená jiná doba, v 10 hodin se snídaňové místnosti zavírají). Snídaně se objednávají při rezervaci ubytování nebo po příjezdu k nám při check-in. Kde pro vás bude připravená snídaně se dozvíte v myAlfred a/nebo na stole vašeho apartmánu vč přiložené mapky!

Hledáte dlouhodobý pronájem? Navštěvujete Lipno pravidelně, ať už pracovně či za účelem rekreace? Nabízíme speciální ceny pro věrné zákazníky, korporátní firmy či v případě dlouhodobých pronájmů. Neváhejte nás kontaktovat.

Možnost objednání přistýlky pro děti na určitých apartmánech a pobytů na 1 noc. Pro více informací, prosím, kontaktujte recepci na emailu rezervace@jbxresort.cz nebo telefonním čísle +420 607 176 172

V apartmánech jsou k dispozici ručníky, osušky, čistící a úklidové prostředky. Apartmán se uklízí až po odjezdu hostů, pokud jste u nás ubytovaní delší dobu, nabídneme vám drobný úklid, výměnu ručníků a osušek a doplnění čisticích a úklidových prostředků (bez příplatku). Velký úklid je pouze za příplatek a musí být objednán předem. Pokud potřebujete další parkovací místo, je nutné si jej dopředu zamluvit. Rodiny s malými dětmi si mohou u nás objednat postýlku pro své ratolesti (služba je zpoplatněná). 

Apartmánový dům má k dispozici velkou kolárnu pro bezpečné uložení vašich kol i elektrokol. Hosté si mohou u nás zapůjčit segway (2x) a paddleboard (2x).

Rádi vám nabídneme privátní wellness program na střeše našeho apartmánového domu - saunu s relax zónou (max 6 osob) a venkovní vířivku (max 4 osoby) s nebem nad hlavou a výhledem na hladinu lipenského jezera a šumavské lesy. Wellnes je zpoplatněný.

Hledáte dlouhodobější pronájem? Cestujete na Lipno pravidelně, ať už služebně nebo na dovolenou? Pak právě pro Vás máme speciální nabídku věrnostních a firemních cen či dlouhodobých pronájmů. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na emailu nebo telefonu.