Sluneční terasa s wellness

Sluneční terasa je relaxační oázou Apartments JBX, která uspokojí i toho nejnáročnějšího hosta. Díky poloze apartmánů se vám naskytne opravdu jedinečný výhled na Lipenskou přehradu a šumavské lesy. Stejně jako celý objekt, tak i terasa je přístupná pouze pro naše apartmánové hosty, proto se nemusíte bát, že by někdo narušil vaše soukromí. A na co všechno se můžete na naší sluneční terase těšit?

  • Relaxační bazén se slanou vodou ((500 Kč/apartmán a 5hodinový blok, vstupy si prosím rezervujte na recepci dle volné kapacity)
  • Lehátka a slunečníky
  • Privátní whirlpool pro 4 osoby (400 Kč/30 min, 600 Kč/hod, whirlpool si prosím rezervujte na recepci)
  • Privátní sauna pro 4-6 osob (600 Kč/hod, saunu si prosím rezervujte na recepci)
Vstup na sluneční terasu je možný pouze na rezervace (osobně na recepci v době vašeho pobytu u nás nebo přes rezervační oddělení do 20:00.  Cena za dopolední nebo odpolední blok je stanovená na částku 500 Kč/5 hodin a apartmán. Časové bloky: dopolední 9:00 - 14:00, odpolední 15:00 - 20:00.    
    
 

Abychom vám umožnili co nejhezčí pobyt na terase i s prostorem pro vás a vaše blízké jak v bazénu, tak také na lehátkách a dřevěných palisádách, je v jednom časovém bloku umožněno čerpat služby pouze pro max 5 apartmánů (tj 20 osob včetně dětí). 

V případě nepříznivého počasí si vyhrazujeme právo na uzavření sluneční terasy z důvodu zajištění bezpečí našich klientů.