Jedinečné ubytování na Lipně s bazénem na střeše

Bazén na střeše? Přesně tak! U nás najdete exkluzivní ubytování s bazénem přímo na střeše našeho hotelu. Na naší střeše se nachází slunečná terasa s nádherným výhledem na přehradu Lipno. Sluneční terasa je relaxační oázou JBX Resort Apartments, která uspokojí i toho nejnáročnějšího hosta. Díky poloze apartmánů se vám naskytne opravdu jedinečný výhled na Lipenskou přehradu a šumavské lesy. Stejně jako celý objekt, tak i terasa je přístupná pouze pro naše apartmánové hosty, proto se nemusíte bát, že by někdo narušil vaše soukromí. A na co všechno se můžete na naší sluneční terase těšit?

  • Relaxační bazén se slanou vodou 5 x 10,5 m
  • Lehátka, křesla a dřevěné podesty

Bazén je otevřený vždy od 1.6. - 30.9. a voda je ohřívána solárními panely. Při vyšších teplotách v květnu může být otevřeno pokud teplota vody bude alespoň 24st. Pokud jsou v létě chladnější dny, je nutné počítat s tím, že voda bude samozřejmě studenější. Obvyklá teplota dosahue 24 - 27 st. 

Vstup na sluneční terasu je možný pouze pro potvrzené rezervace (osobně na recepci resortu JBX Resort Avenue Lipno v době vašeho pobytu u nás nebo přes portál myAlfréd - kód pro přihlášení jsme vám zaslali v ubytovacím voucheru). Vstup možné zakoupit pouze na časové bloky. Časové bloky: dopolední 9:00 - 14:00, odpolední 14:30 - 19:30.  

Pro den a časový blok, na který jste si zaplatili pobyt na naší terase, dostanete od naší centrální recepce PIN kód, kterým si otevřete dveře na terasu (PIN k apartmánu zde neplatí). Pokud máte terasu rezervovanou na dopolední i odpolední blok, dostanete SMS zprávou PINy dva. 

Abychom vám umožnili co nejhezčí pobyt na terase pro vás a vaše blízké jak v bazénu, tak na lehátkách a dřevěných palisádách, je v jednom časovém bloku umožněno čerpat služby pouze pro max 5 apartmánů (tj. 20 osob včetně dětí). Takto si určitě vaše ubytování s bazénem užijete naplno!

V případě nepříznivého počasí si vyhrazujeme právo na uzavření sluneční terasy z důvodu zajištění bezpečí našich klientů.

Další wellness služby nabízíme v našem centrálním JBX RESORT AVENUE LIPNO, která se nachází o 300 m výše:
  • saunový svět - 2x saunová kabinka, 1x infrasauna, odpočinková místnost se solnou stěnou a infralehátky, relax zóna
  • venkovní relaxační bazén se sladkou vodou (privátní max 6 osob, teplota max 31st) s protiproudem a základními masážními tryskami a bazén se slanou vodou (5 x 10,5 m) umístěné v zahradě našeho resortu. Voda v bazénu má max 27 st a je vyhřívána slunečními kolektory. Pokud panuje chladné počasí, je voda studenější
  • masáže - klasické, sportovní, záda a šíje - zajišťuje externí masérka - nutné rezervovat předem