Sluneční terasa s bazénem

Sluneční terasa je relaxační oázou Apartments JBX, která uspokojí i toho nejnáročnějšího hosta. Díky poloze apartmánů se vám naskytne opravdu jedinečný výhled na Lipenskou přehradu a šumavské lesy. Stejně jako celý objekt, tak i terasa je přístupná pouze pro naše apartmánové hosty, proto se nemusíte bát, že by někdo narušil vaše soukromí. A na co všechno se můžete na naší sluneční terase těšit?

  • Relaxační bazén se slanou vodou 4 x 10 m
  • Lehátka a dřevěné podesty 

Vstup na sluneční terasu je možný pouze pro potvrzené rezervace (osobně na recepci resortu JBX Avenue Lipno v době vašeho pobytu u nás nebo přes portál myAlfréd - kód pro přihlášení jsme vám zaslali v ubytovacím voucheru).  Cena za dopolední nebo odpolední blok je stanovená na částku 500 Kč/5 hodin a apartmán nebo 150 Kč/lehátko a 5 hodin (pro apartmány s menším počtem hostů). Časové bloky: dopolední 9:00 - 14:00, odpolední 15:00 - 20:00.  

Pro den a časový blok, na který jste si zaplatili pobyt na naší terase, dostanete od naší centrální recepce PIN kód, kterým si otevřete dveře na terasu (PIN k apartmánu zde neplatí). Pokud máte terasu rezervovanou na dopolední i odpolední blok, dostanete SMS zprávou PINy dva. 

Abychom vám umožnili co nejhezčí pobyt na terase i s prostorem pro vás a vaše blízké jak v bazénu, tak také na lehátkách a dřevěných palisádách, je v jednom časovém bloku umožněno čerpat služby pouze pro max 5 apartmánů (tj 20 osob včetně dětí). 

WELLNESS SLUŽBY NABÍZÍME V NAŠEM NOVÉM CENTRÁLNÍM JBX RESORT AVENUE LIPNO, která se nachází o 250 m výše:
• saunový svět - 2x saunová kabinka, 1x infrasauna, solná jeskyně, relax zóna
• venkovní vířivka s protiproudem umístěná na zahradě resortu
• masáže - klasické, sportovní, záda a šíje - zajišťuje externí masérka - nutné rezervovat předem

V případě nepříznivého počasí si vyhrazujeme právo na uzavření sluneční terasy z důvodu zajištění bezpečí našich klientů.