Golf

Šumavská příroda se svou zvlněnou krajinou je pro golf jako stvořená. Region Böhmerwald, kde je impozantně do krajiny zasazená přehrada Lipno a protéká tu řeka Dunaj a Vltava, patří do území tří států – Německa, Rakouska a Česka. Za poslední čtvrtstoletí bylo vybudováno mnoho golfových hřišť, které nadchnou jak zkušené golfisty tak všechny ostatní, kteří se chtějí tomuto sportu naučit. My vám doporučujeme návštěvu těchto partnerských resortů:

Golf Club Český Krumlov a Svachovka

Výjimečné místo v nádherné jihočeské přírodě 5 km od Českého Krumlova s 18ti jamkovým hřištěm a tréninkovým zázemím, které už více než 13 let patří Golf Clubu Český Krumlov. Sportovní resort obklopuje hotelový komplex Svachovka s hostincem a pivovarem Glokner, Destilérkou Svach, denními lázněmi a masážemi a výrobnou čokolády – Čoko klubem. Všechny tyto služby ocení jak samotní hráči, tak také nehrající doprovod, který si může vybrat z široké nabídky doprovodného programu jak samotného resortu tak také nedalekého UNESCO skvostu.

Golfové hřiště je situováno ve zvlněném terénu s výhledem na nejvýraznější bod Českokrumlovska – Kleť a je v těsné blízkosti Vltavy. Jamky a jejich ztvárnění byly vybudovány tak aby si hru užili i hráči s vyšším hendikepem. Tým zkušených trenérů vám pomůže zlepšit vaše golfové dovednosti a klub velice rád přivítá i úplné nováčky a představí golf takových způsobem, že se do něho jednoduše zamilujete. Resort se nachází pouze 30 minut od Apartments JBX Lipno.

Více informací: www.gcceskykrumlov.cz

Hosté Apartments JBX mají 30% slevu na hrací fee.

Golf Club Böhmerwald

Golfový klub ležící na rakouské straně Šumavy, necelých 50 minut od JBX. Jedná se o kopcovitý terén, kde se můžete kochat rozlehlým parkem s krásným terasovitým uspořádáním keřů a rybníků. Zahrajete si na 18-ti jamkovém mistrovském hřišti a začátečníci jistě ocení 9-ti jamkové veřejné hřiště a další cvičné prostory a vybavení.

Více informací: www.boehmerwaldgolf.at

Golf Club Sterngartl

Další z krásných resortů leží za hranicemi v Rakousku, pouhých 40 minut od apartmánů JBX. 18-ti jamkové hřiště se rozpíná mezi třemi obcemi v kopcovitém terénu obklopeno lesy. Pro hru byly využity všechny prvky, které se v místní přírodě a architektuře vyskytují – vodní překážky, bunkry, a další. Čeká vás zábavná hra v krásné přírodě.

Více informací: www.golf-sterngartl.at