Ubytování Lipno nad Vltavou

Chcete si užít dovolenou se vším komfortem? Pak je pro vás ubytování na Lipně v Apartments JBX to pravé. Luxusní apartmány vás nadchnou svou prostorností a moderním vybavením. K dispozici je plně vybavená kuchyňská linka, která je spojena s obývacím pokojem s TV, nechybí vlastní sociální zařízení se dvěma toaletami a posezení na vlastní terase orientované na jiho-západ a 2 stavebně oddělené ložnice.

V celém apartmánovém domě je k dispozici bezplatné internetové Wi-fi připojení a k dispozici je parkování v podzemních garážích domu. Jednou z největších předností ubytování v JBX Resort Apartments Lipno je sluneční terasa, která se nachází na střeše apartmánů. Terasa je unikátním místem našeho resortu kde si můžete spokojeně relaxovat na lehátkách a užívat si krásného výhledu na Lipenskou přehradu a Šumavu. Večerní západy slunce jsou zde bezkonkurenční. Využívání služby na terase - bazén se slanou vodou je zpoplatněno dle našeho ceníku (bazén  je otevřený od 1.6. - 30.9.). Snídaně je možné zajistit v partnerské restauraci Gemelli, hned v protější budově za poplatek.

Díky poloze v centru Lipna nad Vltavou máte z JBX nejrůznější aktivity co by kamenem dohodil. Pláž, přístav, cyklostezky, turistické trasy, skiareál, půjčovny kol, in-line bruslí, koloběžek, paddleboardů, šlapadel, jacht a dalšího vybavení. 

  • CHECK-IN: od 16:00 
  • CHECK-OUT: do 10:30
  • BRZKÝ CHECK-IN (EARLY CHECK-IN): za poplatek (apartmán připraven nejdříve od 13,00 a závisí na aktuální dostupnosti apartmánů / další nájezdy atd). Žádost musí být vždy potvrzena rezervačním oddělení a zaplaceno předem.