Ubytování Lipno nad Vltavou

Chcete si užít dovolenou se vším komfortem? Pak je pro vás ubytování na Lipně v Apartments JBX to pravé. Luxusní apartmány vás nadchnou svou prostorností a moderním vybavením. K dispozici je plně vybavená kuchyňská linka, která je spojena s obývacím pokojem s TV, nechybí vlastní sociální zařízení se dvěma toaletami a posezení na terase.

Stravování je možné zajistit v partnerské restauraci Gemelli, hned v protější budově. V celém apartmánovém domě je k dispozici bezplatné internetové Wi-fi připojení a k dispozici je parkování v podzemních garážích domu (za poplatek). Jednou z největších předností JBX je sluneční terasa, která se nachází na střeše apartmánů. Terasa je koncipována jako relax a wellness zóna, kde si můžete dopřát odpočinek ve whirlpoolu, bazénu, sauně nebo jen spokojeně relaxovat na lehátkách a užívat si krásného výhledu na Lipenskou přehradu a Šumavu. Využívání služeb na terase - vířivka, bazén, sauna - je zpoplatněno dle našeho ceníku.

Díky poloze v centru Lipna nad Vltavou máte z JBX nejrůznější aktivity, co by kamenem dohodil. Pláž, přístav, cyklostezky, turistické trasy, skiareál, půjčovny kol, in-line bruslí, koloběžek, paddleboardů, šlapadel, jacht a dalšího vybavení. Auto můžete nechat celý týden v garáži a přesto nestihnete podniknout výlety na všechny atrakce, které Lipno a jeho okolí nabízí.

  • CHECK-IN: od 16:00 
  • CHECK-OUT: do 10:30
  • BRZKÝ CHECK-IN (EARLY CHECK-IN): příplatek 1000 Kč (pokoj připraven nejdříve od 13,00 a závisí na aktuální dostupnosti apartmánů / další nájezdy atd). Žádost musí být vždy potvrzena recepcí a zaplaceno předem.