Ubytování Lipno nad Vltavou

Chcete si užít dovolenou se vším komfortem? Pak je pro vás ubytování na Lipně v Apartments JBX to pravé. Luxusní apartmány vás nadchnou svou prostorností a moderním vybavením. K dispozici je plně vybavená kuchyňská linka, která je spojena s obývacím pokojem s TV, nechybí vlastní sociální zařízení se dvěma toaletami a posezení na terase.

Stravování je možné zajistit v partnerské restauraci Kotva, hned v protější budově. V celém apartmánovém domě je k dispozici bezplatné internetové Wi-fi připojení a hostům je k dispozici zdarma parkování v podzemních garážích domu (1 vůz/apartmán). Jednou z největších předností JBX je sluneční terasa, která se nachází na střeše apartmánů. Terasa je koncipována jako relax a wellness zóna, kde si můžete dopřát odpočinek ve whirlpoolu, bazénu s protiproudem, sauně nebo jen spokojeně relaxovat na lehátkách a užívat si krásného výhledu na Lipenskou přehradu a Šumavu.

Díky poloze v centru Lipna nad Vltavou máte z JBX nejrůznější aktivity, co by kamenem dohodil. Pláž, přístav, cyklostezky, turistické trasy, skiareál, půjčovny kol, in-line bruslí, koloběžek, paddleboardů, šlapadel, jacht a dalšího vybavení. Auto můžete nechat celý týden v garáži a přesto nestihnete podniknout výlety na všechny atrakce, které Lipno a jeho okolí nabízí.

Provozní řád

  • CHECK-IN: od 16:00 do 20:00
  • CHECK-OUT: do 10:30
  • BRZKÝ CHECK-IN (EARLY CHECK-IN): příplatek 1290 Kč (pokoj připraven již ráno /10:00 - závisí na aktuální dostupnosti pokojů). Žádost musí být potvrzena recepcí.