pokoje

Apartmán Standard s terasou (60 m² + 10 m²)

Plně vybavený Apartmán Standard disponuje terasou s příjemným posezením. Celková rozloha apartmánu je 60 metrů čtverečních. K dispozici je kompletně vybavená kuchyně s mycími prostředky, ve které je samozřejmostí varná deska s mikrovlnnou troubou i myčka. V apartmánu je k dispozici obývák s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, koupelna s toaletou a šatna. Ve všech našich apartmánech je k dispozici bezplatná Wi-Fi. Klienti, kteří si rezervují tento nebo jiný pokoj mají k dispozici parkování pro jedno auto v podzemní garáži zdarma. V zimním období hosté jistě ocení možnost úschovy lyží a lyžařských bot ve vyhřívaných uzamykatelných boxech.

Apartmán Deluxe s terasou (80 m² + 10 m²)

Plně vybavený Apartmán Deluxe disponuje terasou s příjemným posezením. Celková rozloha apartmánu je 80 metrů čtverečních. K dispozici je kompletně vybavená kuchyně s mycími prostředky, ve které je samozřejmostí varná deska s mikrovlnnou troubou, ale i myčka. V každém z našich apartmánů jsou vždy dvě ložnice s manželskými postelemi, koupelna s toaletou a další samostatná místnost s WC. Ve všech našich apartmánech je k dispozici bezplatná Wi-Fi. Klienti, kteří si rezervují tento nebo jiný pokoj mají k dispozici parkování pro jedno auto v podzemní garáži zdarma. V zimním období hosté jistě ocení možnost úschovy lyží a lyžařských bot ve vyhřívaných uzamykatelných boxech.

Junior Suite s terasou (105 m² + 10 m²)

Prostorný pokoj Junior Suite nabízí ubytování pro 4 osoby ve dvou oddělených ložnicích s manželskými postelemi. K dispozici je dále vlastní terasa s posezením, kompletně vybavená kuchyně s mycími prostředky (mimo pečící troubu), obývací pokoj a v neposlední řadě koupelna s WC + další toaleta v samostatné místnosti a pracovna. To vše o celkové rozloze 105 metrů čtverečních. Pokoje Junior Suite poskytují krásný výhled do okolí. Internetové Wi-Fi připojení je k dispozici v každém apartmánu zdarma. Hosté mohou využít pro 1 auto na pokoj bezplatné parkovací stání v podzemní garáži a v zimním období jistě ocení možnost úschovy lyží a lyžařských bot ve vyhřívaných uzamykatelných boxech. Na pokojích Junior Suite je možné umístění 1 až 2 přistýlek. V případě, že máte o využití přistýlek zájem, prosím kontaktujte recepci.
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..