Ceník

U rezervací přes naše rezervační oddělení nebo naše webové stránky vám garantujeme v případě storna v souvislosti s COVID-19 zajištění přesunu termínu nebo vám vystavíme voucher s platností dalších 12 měsíců nebo vrátíme zálohu, kterou jste nám mezitím zaplatili, zpět!

Parkování v podzemní garáží pro 1 auto/apartmán je zpoplatněné částkou 250 Kč/den.

Možnost objednání přistýlky pro děti na apartmánech typu Junior Suite. Pro více informací prosím kontaktujte recepci na emailu info@jbxlipno.cz nebo telefonním čísle +420 607 176 172.

Pobyt s domácími mazlíčky není povolen.

Pobyty u nás je možné platit skrze systém volitelných zaměstnaneckých benefitů nebo FKSP. Je potřeba nejdříve provést objednávku na info@jbxlipno.cz nebo na tel.: +420 607 176 172. Rezervace přes benefitní programy není možné kombinovat s žádnými jinými slevami ani provést přes zprostředkovatele např. Booking.com nebo cestovní kanceláře.

Vstup na sluneční terasu s lehátky a bazénem se slanou vodou je zpoplatněný částkou 500 Kč/5 hodin a apartmán. Rezervace vstupů musí být dopředu potvrzená recepcí nebo rezervačním oddělením. V jednom časovém úseku není umožněn pobyt na střeše více než 20ti hostům včetně dětí - děkujeme za pochopení.